Rejestracja nowego konta w serwisie fakturator.pl jest prosta oraz bardzo szybka. Po zakończonej rejestracji, możesz bezpłatnie korzystać z aplikacji fakturowania on-line przez 30 dni! Dopiero po upływie okresu próbnego możesz zdecydować czy nadal chcesz korzystać z naszych usług.

Jak zarejestrować nowe konto?

 1. Wejdź na stronę główną fakturator.pl
 2. Kliknij przycisk „Zarejestruj się”, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.
  zaloguj
 3. Wypełnij wyświetlony formularz rejestracji:
  rejestracja
 4. Sprawdź poprawność wpisanych przez Ciebie danych i kliknij przycisk „Rejestruj”. Na ekranie zostanie wyświetlone potwierdzenie zakończenia rejestracji. Koniecznie odbierz wysłaną do Ciebie wiadomość e-mail, aby aktywować założone konto!
  aktywacja
 5. Odbierz wspomnianą wiadomość e-mail i kliknij link aktywacyjny, który znajdziesz w jej treści.
  rejestracja03
 6. Po kliknięciu linku aktywacyjnego, zostaniesz automatycznie zalogowany do Twojego konta. W wyświetlonym formularzu wpisz pozostałe dane Twojej firmy (nazwę, adres itp.), aby móc rozpocząć korzystanie z serwisu i kliknij przycisk „Zapisz”.
 7. Po kliknięciu przycisku „Zapisz”, będziesz mógł w pełni korzystać z Twojego konta. Na ekranie zostanie wyświetlone powiadomienie o automatycznie przyznanym okresie próbnym. Pamiętaj, że Twoje konto będzie funkcjonować bezpłatnie przez 30 dni!
  faktury-3msc